Etnon feat D Master - Le per mu mama

10014218
1508
33068
07.06.2012
blackfishofficial

blackfishofficial

407998179
409000
314
03.06.2012
Описание видео:

Produced by : Genc Prelvukaj Viti i realizimit : 2007 Black Fish Entertainment Facebook pages : Black Fish : 🤍🤍facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503?ref=hl Etnon : 🤍🤍facebook.com/pages/Etnon-Etno-Engjujt/366780541181?ref=hl Genc Prelvukaj : 🤍🤍facebook.com/genc.prelvukaj.avmx?ref=hl Twitter : Black Fish : 🤍twitter.com/#!/blackfishkosovo Etnon : 🤍twitter.com/#!/Etnon1 Genc Prelvukaj : 🤍twitter.com/#!/GencPrelvukaj

Кадры из видео
Etnon feat D Master - Le per mu mama
Etnon feat D Master - Le per mu mama
Etnon feat D Master - Le per mu mama
Etnon feat D Master - Le per mu mama
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
I N F I N I T Y
2022-09-28 10:42:01

2023 hala ktu ke mama 😁😁😁

Ardit Shala
2022-09-25 12:48:02

2023 gati hala ktu 🦾🦾💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🦾🦾🦾🦾🦾🔥🔥

Gazmend Ggg
2022-09-23 13:05:38

23.09.2022 3ZHPSIuSro0&t=15m05s 15:05 tu punu call center edhe tu e ngu kit megahit

Genci
2022-09-22 20:45:42

22.09.2022 kush e degjon akoma 🎉😂

Alfredo
2022-09-20 22:23:47

Kam pas motorola pet ne ate koh qe ka pas majt 3 kong gjithsej dhe kjo kong ka qen e para ne list 😂 si kan ik vitet kaq shpejt u bom per tu martu , po prap edhe plak me shkop kur te jem do i ngjoj 1 per 1 kto perlat e vjetra ❤❤ respekte per gjith moshatart e mi qe kan kap kohen e nostalgjis 🙏

Viljam Morina
2022-09-17 22:19:25

Super Kong sot e ksaj dite e ngjoj🥇👍

Ana Duksha
2022-09-14 21:36:40

siiiiiiiiiiiiiiiu

Nje Sekret i Bukur
2022-09-13 18:25:14

2022

Ani Koka
2022-09-13 14:02:07

2022 Shtator ❤⚘❤

Jimmy's Official
2022-09-03 22:07:17

mee kee Jamm Rritur ishaa 10 vjece sote 30📌

Jugerta
2022-08-30 09:38:09

2022
💣💣

Fat Selimi
2022-08-23 00:37:56

23 August 2022 hala ndigohet rrespekt nga kolumbia💯

Andrada Roxana
2022-08-18 17:51:56

Respect from Romania🇦🇱🇹🇩

Tani Tani
2022-08-16 22:06:07

Thjeshte super hit dhe ditet e sotme

Ermond Blakaj
2022-08-13 22:53:32

2022 😃

Keni Buzi
2022-08-06 14:02:13

2022

Orges Gkegka
2022-08-01 21:17:31

Indian song?

Valentina Martini
2022-07-28 19:08:45

Korrik 2022 akoma e degjoj. Hit qe nuk vdes kurre 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰❤❤

Xhengiz Nutaj
2022-07-27 12:11:35

2022 💪💪

Что ищут прямо сейчас
bolo APEX что будет если попасться на ему глаза к соседу Liza Soberano Rae Sremmurd soundngrace ark s Skavlan Nevada 英国 澳门 как поставить цели на год born cake lyrics alkol bol jani Перевернулась 从零到一的爱情 namibia asi paso hooky
Похожие видео
08.06.2012
Dafina Rexhepi feat. McKresha - Delicious

Dafina Rexhepi feat. McKresha - Delicious

03.06.2012
Etnon - Ai te ka ne shtrat

Etnon - Ai te ka ne shtrat

11.08.2010
2po2 feat. Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe ( Official Video )

2po2 feat. Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe ( Official Video )

09.06.2012
Mirsa Kerceli feat Gentz - Buzen mbi buze

Mirsa Kerceli feat Gentz - Buzen mbi buze

24.06.2015
Etnon feat Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa - Falma nje jete

Etnon feat Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa - Falma nje jete

21.09.2022
Mozzik - Te dua

Mozzik - Te dua

16.06.2012
Etnon feat Lyrical Son & Dj Blunt - Albanian

Etnon feat Lyrical Son & Dj Blunt - Albanian

15.09.2022
Niku Bossi ft Ghetto Queen - BUSY (prod. By Teo Tzimas) (Official Music Video)

Niku Bossi ft Ghetto Queen - BUSY (prod. By Teo Tzimas) (Official Music Video)

29.07.2022
Capital T X Anxhela Peristeri X Mandi - HABIBI (Official Video)

Capital T X Anxhela Peristeri X Mandi - HABIBI (Official Video)

30.09.2013
Ghetto Geasy - E Nxonme

Ghetto Geasy - E Nxonme

19.07.2013
Etnon feat Kaltrina Selimi - Pike ne jete

Etnon feat Kaltrina Selimi - Pike ne jete

13.06.2012
Mc Kresha - Poem

Mc Kresha - Poem

10.09.2014
Otilia - Bilionera (official video)

Otilia - Bilionera (official video)

27.11.2010
Capital T - U Bo Vone (Official Video HD)

Capital T - U Bo Vone (Official Video HD)

23.09.2022
Finem x Melinda - Milano (Official Video)

Finem x Melinda - Milano (Official Video)