GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)

2087390
294
10067
16.06.2022
GENA

GENA

51696067
60800
77
11.06.2012
DE
Описание видео:

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍🤍smarturl.it/SubscribeGena 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍fole.fanlink.to/GenaGencPrelvukajDominicana - GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video) Fole Publishing - 🤍🤍smarturl.it/FolePublishing _ Connect with GENA: Instagram ► 🤍bit.ly/2HeI1Bv Fanpage ► 🤍bit.ly/2VUQjrz Connect with GENC PRELVUKAJ : Instagram ► 🤍🤍instagram.com/gencprelvukaj Connect with FOLE PUBLISHING: Instagram ► 🤍🤍smarturl.it/FolePublishing _ MUSIC PRODUCED: GENTI MYFTARAJ MUSIC: GENTI MYFTARAJ & GENA MELODY LINE: GENTI MYFTARAJ & GENA & GENC PRELVUKAJ LYRICS: SEBI & GENC PRELVUKAJ MASTER: ELIO-N VIDEO: MAX PRODUCTION EDITING & COLOR GRADING: SAMI LEKA STARRING: ELVIRA CETA CHOREOGRAPHY: ANDI MURRA QUEST STYLE CREW EXECUTIVE PRODUCER: LORENA BRAHIMAJ Published by : Folé Publishing _ Lyrics: Ajo don fiesta si Latina Te dehet me tekila blu Ajo eshte femer ekzemplare dhe ska momente deja vu (2 here) E papame fare E papame fare Si domenikane do me ekzaltoj Bomba Trupin si dominicane bomba Si sirene n' Copacabana Bomba Fresh si lule n' Havana Ajo Loco loco Bomba Trupin si Dominicana Chica Chicka n'Punta Cana Ti kafshon si piranja Ajo Aje aje aje.. Buza jote shijen Mango Lets bayla bayla Tango Nuk don burra me Lambo Femen diablo Goten Jack me nji puro Po m'pelqen te lo huro Me ty ndjehem big macro Mendjen po ma merr Sa mire po t'rrin tattoo-ja Permbi tangat e tuja Sdu me tpreke duart e huja Asnjehere Ja nisim paralojes Larg paranojes Ata qe m'afrohen me m'nxjerre prej lojes Pah pah pah shuplaka gojes (2 here) E papame fare E papame fare Si domenikane do me ekzaltoj (2 here) Bomba Buza jote shije mango Bomba Let’s bayla bayla Tango Bomba Femen diablo Ajo Loco loco Aje aje aje _ ℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Gena #GencPrelvukaj #Fole

Кадры из видео
GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)
GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)
GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)
GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Miranda Shega
2022-09-15 05:48:56

⁰⁰⁰⁰⁰⁰⁰pip

dr.sonu sharda
2022-09-15 05:34:10

Pious banana 🍌 trees is it going bananas 🍌

dr.sonu sharda
2022-09-15 01:18:39

This type of head tie is called dhatu in Himachal Pradesh

DiartGames
2022-09-12 17:17:43

big makro

fatbardh bushati
2022-09-11 17:52:48

Ajo domenicania patjeter bellissima ma Gena e bravissimoooooo....... e super e nder te paktit gjdo kenge e tije te renqeth trupin me zerin e tije te embel ...........Bravoooo Gena complimenti

Bujar Cullhai
2022-09-10 04:37:38

Bello Grande Shqipe

Skerdi
2022-09-05 15:53:25

Bravo Gena 👏👏👏🔝✅

LOVÍC O MUSICA
2022-08-31 14:56:24

Bravo gena ca zeri love the song l love is voice amazing beautiful 😍

Besim Mahmuti
2022-08-24 14:23:32

Sommer feeling fort e keni ba

petrit rama
2022-08-24 13:48:03

Ata e kane bere kengen e tyre ne Kuba.Nuk e di se pse ata e bene kengen e tyre ne nje nga 5 Shtetet Komuniste te mbetura sic eshte Kuba.

Mary ChriRes
2022-08-21 07:37:17

❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥

Skerdilajt Ndini
2022-08-18 18:57:04

💟💟💟

rok sena
2022-08-16 08:56:23

Gena ka nje ze fantastik por Genci is the Boss

Alfred Shtufi
2022-08-15 13:40:54

Shum shum e bukur

Hëna E Plotë
2022-08-15 12:50:07

Fuck of çfarë kanë më shumë domenikanet se shqiptaret o bob

Kolisokol Sokol
2022-08-15 06:12:49

Super e bukur bravo cuna 🙏👏👏👏

ERRKS
2022-08-11 16:13:57

Kosova 🇦🇱❤️🇽🇰 Hiti i Vërës e ndegjoj rregullisht .

Pablo Burga Noriega
2022-08-11 07:14:13

Quieren meter español los albaneses bommba

Davide Iorio
2022-08-06 23:08:58

Flamuri qe nxirni në vidjo eshte i portoricos afer santo domingos ....

Что ищут прямо сейчас
live from iceland volume1 වසන්ත සේන වැලිඅංග maldives honeymoon menikah находки на свалке фото republik ceko sioni disk amérique bilib ишлаб чикариш күнжүрүш Umbrella Melodiya друзья Alar
Похожие видео
29.10.2021
Gena - Ma dhe dashnine

Gena - Ma dhe dashnine

22.07.2021
Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

12.06.2019
GENA - ME FAL (Official Video)

GENA - ME FAL (Official Video)

15.07.2022
Gold AG ft. Fatmira Breçani - Oj dashni

Gold AG ft. Fatmira Breçani - Oj dashni

29.07.2022
Bes Kallaku x Meda - A ç'ka m'gjeti (Official Video)

Bes Kallaku x Meda - A ç'ka m'gjeti (Official Video)

28.12.2020
Gena - Kolazh Popullore 2021

Gena - Kolazh Popullore 2021

16.07.2021
Mandy x Mandi Nishtulla - Ku Ku (Official Video)

Mandy x Mandi Nishtulla - Ku Ku (Official Video)

06.05.2022
Bes Kallaku x Gerona x Klodian Kodra - Luj Luj (Official Video) | Prod. MB Music

Bes Kallaku x Gerona x Klodian Kodra - Luj Luj (Official Video) | Prod. MB Music

21.07.2020
Gena - Trendafili Im (Official Video)

Gena - Trendafili Im (Official Video)

13.06.2020
Gena ft. Olsi Bylyku - Bella Senorita (Official Video)

Gena ft. Olsi Bylyku - Bella Senorita (Official Video)

08.06.2022
YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

23.08.2022
PONI (Afrim Agalliu & Rita Lati) - Pak me kripe, Pak me mjalte! (Official Video)

PONI (Afrim Agalliu & Rita Lati) - Pak me kripe, Pak me mjalte! (Official Video)

13.02.2021
Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

26.05.2019
Gena kolazh me këngë popullore në

Gena kolazh me këngë popullore në "E Diell", 26 maj 2019

29.10.2021
Gena - Me foli (Official Video)

Gena - Me foli (Official Video)

27.09.2021
Këngë patriotike

Këngë patriotike