Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - Anderr

7702013
529
29522
13.05.2018
blackfishofficial

blackfishofficial

407998179
409000
314
03.06.2012
Описание видео:

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj & Lyrical Son Video : Black Fish Entertainment Executive Producer : Genc Prelvukaj Country : Kosovo Language : Albanian Teksti : Sa kujtimet i kam me ty Prej ditve tona Sa kujtimet i mbajme te dy Prej ditve tona Ti erdhe sikur anderr anderr anderr E u zhduke sikur anderr anderr anderr Na jemi nda po prap nzemer tmaj Dita jeme nuk osht komplet kur ti sje pjese e saj Sa kisha dashte me kthy kohen prej fillimit Vec mos mi lon hejterat tone me ia arrite qellimit Se mka marre malli per syte e tu, syte, ej syte e tu Sa keq mvjen kur sje me mu, ej sje me mu, ej sje me mu Sa kisha dashte me tpa sonte ne afterparty Me tu afru e me te thane zemer im sorry E me tu lute me ia nise prej fillimit Krejt prej fillimit krejt prej fillimit Sa kujtimet i kam me ty Prej ditve tona Sa kujtimet i mbajme te dy Prej ditve tona Ti erdhe sikur anderr anderr anderr E u zhduke sikur anderr anderr anderr Paramendo sot, mos tishim kon te ndame na Ty ta kisha pasite kycjen ne tmajte nven tsajna Kujtime tvjetra me ty hala te kthjellta panorama Shume reale me kon andrra Smuj me thon qe spo mkujtohet sdomethon qe bash ton kohen O fuckit alkooli o ka fole Sdu me pi mo po teprohet,sa here shishet po harxhohen Mkthehet filmi mthehet zemra bona hor Hala mendjen une te ti Dy fije shprese jepmi ke thon je kon I vetmi Sot nuk jom i njejti Me mujte me kthy kohen se tash e di sa vlen ti Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku Sa kujtimet i kam me ty Prej ditve tona Sa kujtimet i mbajme te dy Prej ditve tona Ti erdhe sikur anderr anderr anderr E u zhduke sikur anderr anderr anderr

Кадры из видео
Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - Anderr
Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - Anderr
Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - Anderr
Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - Anderr
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
dorina dorina
2022-07-04 20:41:04

👏🔥

ledi bregu
2022-04-28 19:00:35

erdhe ike sikur anderr anderr anderr....

Gabriel shpirti
2022-04-14 08:22:09

Lov it

E♡
2021-12-23 15:15:04

Claim ⚜

Mikahela Bajrami
2021-12-21 22:00:05

Superrrrr👍👍👍👍👏👏👏👏👏💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

Najada M
2021-10-23 22:15:59

2021✌🏻

Anita Syla
2021-08-02 21:05:55

Respekt
Krejt 't😁🤗

TheDragon Boy
2021-07-03 18:46:52

Haroje Genz ishte vetem endeerrr😁😁❤❤💣💣💣💣💣💋💋💋

devii 01
2021-05-27 23:34:59

2021

Adelina Xhocuka
2021-05-21 12:50:12

2021💥💥💥💥💥💥💥💥😘😘

Etleva Kulla
2021-05-13 23:04:49

Sa kenge e bukur kjoooo..tani po e degjoj per here te pare...dhe pse qenka nga 3 vite..por dhe prap shum kenge e bukur...dhe ky cuni kendonka shum mire...degjova dhe kenge te tjera te tij..por bravo..shum ze te bukur..shum kenge te bukura...dhe videoklipet shum te bukura...bravo👏👏👏👏👏👏🤩🤩😍

Violeta Vejseli
2021-05-05 18:59:55

P

Arseida Vata
2021-04-29 11:01:24

2021💔

Dritan Koka
2021-04-26 16:12:40

inna sazan demiri

Dritan Koka
2021-04-26 16:12:22

je i madh na e bet 1,diit 1000

Dritan Koka
2021-04-26 16:11:41

locka zemra

Dritan Koka
2021-04-26 16:11:16

je unik te kendoft

Dritan Koka
2021-04-26 04:16:01

eni je unike nga inna sazan demiri

Dritan Koka
2021-04-26 04:15:30

je kengetari me bio

Что ищут прямо сейчас
Rekord Barbel Djorghi Budweiser grid review pharma Dracukeo Dolya oil rig life Zen4 Bedwars Abuse Aldakova salam pm солнце аниматроник в реальной жизни PARA ORAR georgian cuisine syhdu relac
Похожие видео
10.07.2020
Genc Prelvukaj feat Granit Ismajli - Lek i madh

Genc Prelvukaj feat Granit Ismajli - Lek i madh

28.12.2015
MC Kresha - Era (Official Video)

MC Kresha - Era (Official Video)

17.12.2016
Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - A tmerr malli

Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - A tmerr malli

14.06.2022
GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)

GENA x GENC PRELVUKAJ - DOMINICANA (Official Video)

22.09.2022
Besa - Si Kalama x Lyrical Son, Machoman (Official Videos 4K)

Besa - Si Kalama x Lyrical Son, Machoman (Official Videos 4K)

02.07.2021
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

05.06.2018
Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

10.09.2014
Otilia - Bilionera (official video)

Otilia - Bilionera (official video)

24.06.2015
Etnon feat Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa - Falma nje jete

Etnon feat Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa - Falma nje jete

16.07.2016
Top Music Awards 2016, Mc Kresha, Lyrical Son, Ledri Vula - Top Channel Albania - Entertainment Show

Top Music Awards 2016, Mc Kresha, Lyrical Son, Ledri Vula - Top Channel Albania - Entertainment Show

04.08.2018
Lumi B x Dafina - Kalon

Lumi B x Dafina - Kalon

02.01.2020
Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi

Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi

06.06.2022
2 ton - m'ke pa ( slow down motion )

2 ton - m'ke pa ( slow down motion )

21.05.2014
Mc Kresha - Luv Luv (Official Video)

Mc Kresha - Luv Luv (Official Video)

02.07.2018
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike