Gazi musliu

Gazi musliu смотреть последние обновления за сегодня на .

GAZI MUSLIU- ZEMRA SA E DON (COVER) HD

1781
19
1
00:04:02
11.10.2017

Music by Memet Shemshedini

Gazi Musliu - Me largoi (Prod by Indrit Lelo)

3813
53
5
00:04:26
05.02.2021

©I.Lelo Production Produced By: Indrit Lelo Production Violin By: 🤍Mentor Sulejmani Video By: LUCID VISION FILMS D.P.O.By: Harnoor Singh Directed By: Harkanwar Singh iTunes: 🤍 Spotify: spotify:album:3hFKTYGyYyCspN80nmMbO3 Apple Music: 🤍 Indrit Lelo Contact: Contact No: +17086771318 Facebook - 🤍 Instagram - 🤍 Twitter - 🤍 Soundcloud - 🤍 Reverbnation - 🤍 Gazi Musliu Contact: Contact: +16304563055 🤍 LUCID VISION FILM Contact: 🤍 🤍 Contact no.- 224-645-2520 Produced by: I.Lelo Production Copyright 2017 ℗ & © I.Lelo Production

TUNA SHEMSHEDINI FT. GAZI MUSLIU - (FUSTANI-KNON BILBILI-KQYRNI SHOQET-RUGOVA) |COVER SONGS|

11439
351
0
00:04:56
31.01.2022

COVER SONGS PONI & ALTIN SULKU - FUSTANI KENGA POPULLORE TUNA SHEMSHEDINI & GAZI MUSLIU MASHUP 2022

Gazi Pse Na Ndan - Official

2062
31
1
00:04:25
24.08.2016

Gazmend Musliu Pse Na Ndan

GAZI- POTPURI DASMASH 2018

2107
23
0
00:10:50
03.11.2017

GAZMEND MUSLIU POTPURI DASMASH MUSIC BY MEMET SHEMSHEDINI MEMETSMUZIK MVSTUDIO

gazi sonte ti po behesh nuse dhe balada live

626
10
0
00:12:30
29.08.2016

Gazi dhe Remi live

Gazi- chicago

597
9
0
00:04:26
13.09.2015

Ah me pas mujt me i than shpirtit mos me vujt

Na u nis Dasma & O Zambak - Gazi & Sazet e Ohrit (Live 2021)

1513
25
0
00:06:21
09.03.2021

#Live Recording Clarinet - Romeo Solo Keyboard - Alen Drums - Kurte Bass - Indrit Lelo EL.Piano - Indrit Lelo Sound Producer: Indrit Lelo Copyright 2021 ℗ & © I.Lelo Production

GAZI DUKE E KALL ATMOSFEREN

1117
15
0
00:06:01
10.02.2017

Tallava Gazi,Gazmend Musliu Kosova Kumanova shkupi Kercova

Gazmend Musliu Ne kete jete

321
3
0
00:05:18
23.09.2016

Gazmend Musliu Eshte mesnate

450
9
0
00:04:01
23.09.2016

TUNA SHEMSHEDINI FT GAZI MUSLIU (Hajde Luj Qyqek- Boni Mashallah- Ty Tka Rritur Nena) Cover (HD)

22519
446
0
00:05:16
08.12.2021

Tuna shemshedini & Gazi Musliu Mashup mixed cover songs Cover Song of Ylka kuqi & Ylli Dema Music & Studio - Meti Shemshedini

Arjeta Musliu, gruaja që dhimbjen e humbjes së të birit e ktheu në kauzë

244
2
0
00:21:36
04.05.2022

Arjeta Musliu, gruaja që dhimbjen e humbjes së të birit e ktheu në kauzë

dy Ditë... - Arjeta Musliu - Shpetim Mustafa & Gazi 05.12.2021

1810
10
00:59:01
05.12.2021

Follow RTK: dy Ditë... - Arjeta Musliu - Shpetim Mustafa & Gazi 05.12.2021 Facebook: 🤍 WEB: 🤍 Powered by OnAir.FM

gazmend musliu 2014

1694
20
1
00:04:50
25.03.2014

gazmend musliu 2014

Arjeta Musliu për djalin e ndjerë nga Substancat Narkotike 😢 - RADAR

3780
22
1
00:02:45
10.10.2020

- Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. - Per me shume na ndiqni ne: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 GjirafaVideo 👇 🤍 Website 👇 🤍 - Onair TV: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 YouTube👇 🤍 Website 👇 🤍

Gazi Musliu ft Indrit Lelo - Çohu Rexho

3438
62
3
00:04:11
22.11.2020

Produced by: I.Lelo Production Violin : Mariglen Cela Cifteli : #Bimi Mustafa Original song by #Shaqir Cërvadiku 🤍Indrit Lelo #IndritLelo Facebook - 🤍 Instagram - 🤍 Twitter - 🤍 Soundcloud - 🤍 Reverbnation - 🤍 All rights reserved to I.Lelo Production Copyright 2020 ℗ & © I.Lelo Production

GAZI - Mos me thirr ne telefon (Cover)

31476
55
2
00:03:37
06.02.2019

Text by :Meti Maloku Music by : Adem Gümüskaya Arrangement : Indrit Lelo Copyright Notice: I make these videos with the intention of educating others in a motivational/inspirational form. I do not own the music. My understanding is that it is in correlation to Fair Right Use, however, given that it is open to interpretation if any owners of the content clips have any concerns, please contact me: indritlelo🤍gmail.com 1)This video has no negative impact on the original works (It would actually be positive for them) 2)This video is also for teaching/education purposes. 3) I only used bits and pieces of videos to get the point across where necessary.

Eskalon Ganimete Musliu - e quan “rrugaq” dhe i hedh gotën me ujë Minsitrit të Bujqësisë Faton Peci

12386
45
96
00:00:34
21.12.2021

- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. - Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 GjirafaVideo 👇 🤍 Website 👇 🤍 #rtvdukagjini

Përplasen ministrja Haxhiu e deputetja Musliu, ndërhyn Konjufca: Pse s’po i ndani ngapak meritat

12249
34
55
00:04:03
27.10.2022

Përplasen ministrja Haxhiu e deputetja Musliu, ndërhyn Konjufca: Pse s’po i ndani ngapak meritat ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

Gazi -Tallava

761
7
1
00:06:01
25.08.2016

Musli Musliu - Kenga e Gurbetit (Gezuar 2019) A-Group

3550
27
1
00:04:40
06.12.2018

Produksioni Muzikor Evropaturist 🤍 Time Pictures 🤍 A-tv 🤍 A-tv folk 🤍 A-weeding production 🤍

Musli Musliu jo Skam zemer met mallku Xhirimet e produksionit XIMI 2013

62525
195
26
00:04:58
29.12.2012

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Ximi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #muzik #popullore #shqip

Ora 7 - Fahri Musliu, 5 dekada si gazetarë dhe publicist

13521
36
11
00:10:02
20.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Adem Mikullovci imiton Kadri Veselin, shpërthen gazi në Kuvend

723125
3224
192
00:00:59
04.06.2018

Kuvendi i Kosovës me mëngjes filloi seancën, e në kohën për debat ka ndodhur një moment mjaft interesant. #KosovaPress #KosovaPressVideos #KosovaPressLiveStream 🤍kosovapress.com Facebook: 🤍 YouTube: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍

Musliu: Albin Kurti zgërdhihet me Brnabiqin, shëtit me xhipa të zi e jeton në shtëpi luksoze

937
6
4
00:00:59
15.09.2022

Subscribe dhe aktivizo 🔔 për t'u njoftuar për të gjitha videot e reja. Ndiqni Kanal10 në: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Website: 🤍 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © & ℗ Kanal10. #Kanal10 #K10

PRESSING – 29.03.2021 | T7

42092
127
277
01:44:04
29.03.2021

T7 Të ftuar: Blerim Latifi, Shemsi Krasniqi, Arben Hajdari, Sylejman Çerkezi, Abdullah Klinaku, Osman Musliu Website: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Ardian Musliu - Nusja ma e mira (GEZUAR 2020)

98429
158
13
00:03:46
09.12.2019

Muzika & teksti ILIR BERANI Orkestroi MITI GECI XIXA MUSIC All rights reserved : Ilir Berani (c) Publisher: OnAir Music Inc (p) Facebook: 🤍 #muzik #popullore #shqip

Musliu:Po të kishte një qendër rehabilitimi ,djalit tim droga nuk do i merrte jetën

324
0
0
00:03:21
28.06.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Vllezerit Mziu dhe Grat e tyre e kallin atmosferen

3353295
8227
472
00:16:21
19.07.2018

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTV-21

Momenti kur përplaset me ofendime Ganimete Musliu me Fitore Pacollin

26193
70
61
00:01:41
10.07.2020

Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... FB: 🤍 IG: 🤍 YT: 🤍 WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

MUSLI MUSLIU - Sabahate Tolaj

10940
33
2
00:04:12
05.05.2018

044/134-838

Drita Musliu Jo nuk durohet ma

294
3
0
00:04:43
03.03.2021

#hitetshqip #muzikshqip #kengdasmash Estrada e Kosoves Meda Labinot Tahiri Sinan Vlllaslihi Genta Ismajli Adelina Ismajli Adelina Tahiri Mc Kresha Dafina Rexhepaj dafina zeqiri Muharrem Ahmeti Daim Lala Sulltan Hajolli Tupanat ne prizren -Ashkali Ashkali 2010 muzik Tallava Video:Buqja,Gazi,& Linda-Mos ja knaq zemren dushmanit te dua te dua putpuri 2010 Ashkalit !! Gazmend Rama,Buqe Rama, & Linda Shabani te dua te dua Potpuri new 2010 Ashkali Adem Ramadani Ilahi Muharrem Ahmeti Daim Lala Gazmend Rama gazi Buqja Linda Buqe Rama Linda Shabani Shaban Quni Uka Sulltani idani Vogel Mentori Vogel Arbeni Panodra Ymerli Krasniqi Agron Jetishi Agim Trubareva Faik Rama Hysen Trubareva Fadil Kraka Lumi Leyla Tereza Ashkali Lumutire Tahiri Valbona Valton Krasniqi Ernim Ibrahimi Vani Tallava Xheni Rrahmoni Erdenaj Studio Shari Hashkali Muzike Tallava Ashkalive Besimi Peje Arben Gashi Vllezerit Xhaferi Ilahi Gashi Elvis Pupaj Vw Xhet Emra-k Xhelili Remzia Tafa Gezuar vitin e ri 2010 humor me Stupcat zyren Ruzhdi -Valle Tallava Ashkali Emran-k Ashkali Fidani Vogel vw xhet e k r Fadili Vogel Daim Lala Valton Krasniqi Sulltan Hajolli Vllazerit Xhaferi Ymerli Krasniqi Hysen Trubareva Ymerli Krasniqi Valton Krasniqi Agron Jetishi Gezim Uka Zheni Linda Shabani Faik Rama Buqe Rama Gazmend Pandora Mentori Vogel Tallava Muzik Ashkalive Leonard Alija & Kadir-S Kosova Ashkalit Ferizaj Fush Kosova Ernim Ibrahimi Fadili Vogel Fadil Kraka Sofie Hyseni Qomili Vogel Vll Gashi Adem Ramadani Dot vdes per ty e verteta ne plazh Arben Fush Kosova & Daim Lala Uka Istrefi hailili Sot A PRISHTINA PRIZERENI SULLTANI DASMA TALLAVA VOTONI PER PDAK GAZMEND RAMA DAIM LALA EKREM RAMA FAIK RAMA BUQE RAMA LINDA SHABANI DAIM LALA VALTON KRASNIQI HYSEN TRUBAREVA ADEM RAMADANI DULI XHENI MENTOR KURTISHI YMERLI KRASNIQI DANI PANDORA GENTA ISMAILI RTK BEGJET PACOLLI LEJLA FIDANI VOGEL ILIR SHAQIRI SHKURTE FEJZA MAHMUT FERATI MEMI KELI ILAHI TALLAVA LAJME TE REJA ASHKALIVE ADELIN ISMAILI RAMADAN KRANSNIQI YMERLI KRASNIQI ARSIM KOSOVA CITA SEVCETI Shqipria Kosova Amerika VOA Pakicat ne Kosove Ashkali rinija rinia e orit Ruzhdi -Valle Tallava Ashkali Emran-k Ashkali Fidani Vogel vw xhet e k r Fadili Vogel Daim Lala Valton Krasniqi Sulltan Hajolli Vllazerit Xhaferi Ymerli Krasniqi Hysen Trubareva Ymerli Krasniqi Valton Krasniqi Agron Jetishi Gezim Uka Zheni Linda Shabani Faik Rama Buqe Rama Gazmend Pandora Mentori Vogel Tallava Muzik Ashkalive Leonard Alija & Kadir-S Kosova Ashkalit Ferizaj Fush Kosova Ernim Ibrahimi Fadili Vogel Fadil Kraka Sofie Hyseni Qomili Vogel Vll Gashi Adem Ramadani Dot vdes per ty e verteta ne plazh gezuar 2010 vitin e ri tallava Humor zyra lalushi stupcat prall me tupan Besimi konzert te sulltani &Nijazia Ashkalive egjitpian egjiptian bolero ashkalit tallavanight arbeni tafa remzia muharrem ahmeti rrem tirona mandi nishtulles ernim ibrahimi ad sybardhi ervin gonxhi sulltan hajolli linda shabani gazmend rama buqe rama daim lala ymerli krasniqi Fidan Prelezi latif bajra masar berisha afrim gashi amza tairov haki rrahman kryeziu sevcet gio gzim uka nazmia burhan hadri tallava ilir tironsi tallava musik tallava music spartak kurteshi albert sula liri ketit artur qerimi artiola toska mimoza altin shira bonivani ciljeta amarda shaban cela spartak kurteshi albert sula xhixho liri ketit artiola toska altin shira samir xhavara fatmir sula marseli selites boni cita mimoza artur qerimi marsel ademi Merita Latifi shyhrete behluli motrat mustafa

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Gazi musliu khabylame зарубежные комедии karim Нева bozicno primirje найти себя clips coringa шевченко Real Madrid CF Jesus scp истории señuelo геноцид українців pop music karaoke squid ゆっくり asel rnc как проводят время блогеры