Ushqime

Ushqime смотреть последние обновления за сегодня на .

Krofne qe shkrihet ne goj - Ushqime te shijshme

868
15
0
00:04:12
12.11.2020

Kjo eshte receta me e mire e krofneve. Ky lloj i krofneve thjeshte shkrihet ne goje. Shpresojme se ju kane pelqyer. Instagram : 🤍

Pesë ushqime që luftojnë kapsllëkun dhe rrisin shëndetin e zorrëve

3056
21
0
00:02:42
25.08.2020

Kapsllëku ndodh kur lëvizjet e zorrëve bëhen më pak të shpeshta dhe jashtëqitjet bëhen të vështira për t’u kaluar. Ekzistojnë disa arsye pse ndodh, por ngrënia e ushqimeve të duhura për kapsllëk nuk ndihmon vetëm lëvizjen, por edhe rritjen e shëndetit tuaj të përgjithshëm.

Provoj ushqime nga kultura te ndryshme (kineze, turke, japoneze,italiane)👩‍🍳gjeta qime ne ushqim🤢

41221
1022
115
00:27:55
24.02.2022

heii, pershendetje! ✨ mireseerdhe ne kanalin tim, une quhem Alessia. 💘 Uroj qe videoja te iu kete pelqyer dhe nese po, mos e kurseni nje like dhe subscribe! xoxo 🌱SUBSCRIBE - let’s grow together 🌱 ❤️Follow me on my socials: Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Classic ITALIAN Music: 🤍 Song: Artist : Giueseppe Musolino (Lu rè dill'asprumunti) - 'Ndrangheta Title: 'Ndrangheta Genre: Classical Mood: Bright ♪ Butter (Prod. by Lukrembo) Link : 🤍 Days Like These by LAKEY INSPIRED 🤍 Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0 Free Download / Stream: 🤍 Music promoted by Audio Library 🤍 –––––––––––––––––––––––––––––– 🎵 Track Info: Title: Days Like These by LAKEY INSPIRED Genre and Mood: Hip Hop & Rap + Inspirational 🎧 Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Deezer: 🤍 YouTube: 🤍 SoundCloud: 🤍 Google Play: 🤍 😊 Contact the Artist: lakeyinspired🤍gmail.com 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 ————————- 🎵 Music from Ledmir Pecnikaj Support Ledmir on: Instagram: 🤍 Facebook: Http://facebook.com/ledmirp Sneaky Snitch by Kevin MacLeod Link: 🤍 License: 🤍 Monkeys Spinning Monkeys by Kevin MacLeod Link: 🤍 License: 🤍 Fluffing a Duck by Kevin MacLeod Link: 🤍 License: 🤍 Investigations by Kevin MacLeod Link: 🤍 License: 🤍 I do not own any of the music used in this video. All rights and credits to the rightful owners. Sub count: 10141🌱

Mjeket me urdher të prerë: Këto 5 ushqime nuk duhet ti konsumoni nëse vuani nga artriti

1092
16
0
00:10:09
30.11.2022

Më poshtë, ju njohim me ushqimet që nuk duhet të hani nëse vuani nga artriti: Nënproduktet e qumështit: Pjesa më e madhe e nënprodukteve të qumështit përmbajnë kazeinë, një lloj proteine e cila shkakton inflamacion. Vaj misri: Vaji i misrit përmban nivele të larta të acideve yndyrore Omega-6. Këto të fundit çekuilibrojnë balancën e acideve yndyrore Omega-3 duke shkaktuar inflamacion të nyjeve. Hiqni dorë edhe nga vajrat si vaji i farave të rrushit dhe vaji i sojës. Below, we introduce you to the foods you should not eat if you suffer from arthritis: Dairy by-products: Most dairy by-products contain casein, a type of protein that causes inflammation. Corn Oil: Corn oil contains high levels of Omega-6 fatty acids. The latter unbalance the balance of Omega-3 fatty acids causing joint inflammation. Also avoid oils such as grapeseed oil and soybean oil.

7 ushqime që nuk duhet kurrë ti konsumoni nëse dëshironi bark të sheshtë

28958
302
9
00:02:11
19.05.2018

Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen 🤍

Cfarë ha në një ditë | Ushqime të shëndetshme,të thjeshta,të shijshme | Artiola D

2122
123
49
00:11:48
22.04.2022

Pershendetje vajzat e mija te bukura💕 Shpresoj te jeni sa me mire! Video sot me ka pelqyet shume ta filmoj. Ne qofte se u pelqeu mund te bej te tjera me shume kenaqesi. Sigurohuni ta shikoni ne cdo minute pasi jap shume keshilla. Shume puthje dhe perqafime per ju💕💕💕 Me ndiqni ne Instagram ➡️ Artiola D Mos harroni te lini nje Like,Share dhe Subscribe

I riu nga Mitrovica që gatuan ushqime tradicionale

7470
40
1
00:20:20
03.03.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

PROVOJ USHQIME PIKANTE 🔥| SPICY FOOD | ASMR | EJONA VLOGS

43873
1231
150
00:17:44
18.09.2022

🌸 Instagram : 🤍 Subscribe to my channel for more videos Just click this link : 🤍 Uroj t'ju pelqeje video❤🥰 Me beni subscribe per te pare videot ne vazhdim🙏 FALEMINDERIT 🥰 📍 FOR BUSSINES INQUIRES &COLLABORATIONS 📩 Email: ejonavlogs🤍hotmail.com

CHALLENGE │HA USHQIME SIPAS ALFABETIT PËR 24 ORË

17291
384
19
00:17:10
09.01.2022

Përshëndetje të dashur, shpresoj t´ju ketë pëlqyer videoja! RRJETET SOCIALE ✩ Instagram: 🤍ulpianagashi 🤍 ✩ TikTok: 🤍ulpiannna 🤍 BUSINESS INQUIRIES ✩ ulpianna.17🤍gmail.com

Idea për ushqime perfekte për ditëlindje, festa 🥰😍 Verschiedene Snacks für besondere Anlässe 😍

4412
70
2
00:04:36
17.06.2021

Përshëndetje! Nëse ju pëlqejnë recetat e mia dhe dëshironi të shihni më shumë, shikoni video të mia dhe më lini një koment, dhe nëse ✅SUBSCRIBE✅për mua falas, atëherë nuk do të humbisni asnjë video me recetë Me Respekt Kuzhina e Hanes 😊👍 Petulla të Ëmbla me Nutella edhe Dredhza 😋🤤 Pancake mit Nutella und Erdbeeren 🤍 Receta: 350-400 g makarona të gatuara 3-4 turshi kastraveca 300g misër, bizele, karota 90ml lëng turshish kastravecat 4-5 lugë majonezë 1,5 lugë ketchup kripë piper shkopinj pica: Bëni brumë picash Salcë pica Kashkavall Oregano e kuqja e vezes Hallo ihr lieben Wenn Ihr meine Rezepte toll findet und mehr sehen wollt dan Stöbert gerne durch meine Videos und lasst mir ein Kommentare da, und wenn ihr mich noch kostenlos ✅Abonniert ✅, dann verpasst ihr keine Rezeptvideo von mir Freu mich auf euch Hana‘s Kitchen 😊👍 Pancake mit Nutella und Erdbeeren 🤍 Rezept: 350-400 g gekochte Nudeln 3-4 Essiggurken 300g Mais, Erbsen, Karotten 90ml Saft von Essiggurken 4-5 EL Mayonese 1.5 EL Ketchup Salz Pfeffer pizza sticks: Fertigen Pizzateig Pizzasoße Käse Oregano Eigelb

Nëse vuani nga koliti konsumoni këto 3 ushqime, veprojnë më shpejt se ilaçi

8348
151
2
00:02:16
25.03.2020

Koliti është një ndër patologjitë më të shpeshta, të diagnostikuara vitet e fundit. Dieta e varfër ushqimore, abuzimi me ushqimet e yndyrshme dhe të thata, konsumi i tepruar i alkoolit janë disa prej shkaqeve kryesore që çojnë në shfaqjen e kolitit. Simptomat kryesore janë dhimbjet e barkut, diarreja, gazra në aparatin tretës, kapsllëk dhe vështirësi në jashtëqitje. Ja, disa këshilla rreth ushqimeve që duhet konsumuar nëse vuani nga koliti: Colitis is one of the most common pathologies diagnosed in recent years. Poor diet, abuse of fatty and dry foods, excessive alcohol consumption are some of the leading causes of colitis. The main symptoms are abdominal cramps, diarrhea, gas in the digestive tract, constipation and difficulty in digestion. Here are some tips on foods to consume if you suffer from colitis:

Mjeket japin urdher: Mos i konsumoni më këto 6 ushqime, po ju dëmetojnë trurin

49442
546
2
00:10:14
09.08.2022

Ushqimi që konsumojmë ndikon në mënyrë drastike në funksionimin e trurit. Ushqimi që konsumojmë pothuajse çdo ditë mund të ndikojë negativisht në aftësitë tona njohëse. Shtrohet pyetja ! Cilat jane ushqimet qe rrisin kujtesen mbrojne trurin dhe forcojne memorjen dhe cilat jane ushqimet qe veprojne ne krahun e kundert ?! Një studim i ri tregoi se kjo ndodh nëse më shumë se 20 për qind e kalorive tuaja ditore vijnë nga ushqime ultra të përpunuara. The food we consume drastically affects the functioning of the brain. The food we consume almost every day can negatively affect our cognitive abilities. The question arises! What are the foods that increase memory, protect the brain and strengthen memory, and what are the foods that act in the opposite direction?! A new study showed that this happens if more than 20 percent of your daily calories come from ultra-processed foods.

CFARE USHQIME TE SHENDETSHME HA NE NJE JAVE | tershere, proteine | pa diete, e ngrena intuitive

3085
162
111
00:15:40
27.03.2022

Instagram: 🤍antonellafrash Ju kujtoj se une nuk jam dietologe. Beni kerkimet tuaja per nutrientet qe ju keni nevoje. Receta overnight oats 1 cup tershere pak chia seeds, hemp seeds, flax seeds 1 tbsp maple syrup pak vanilje goji berries (frut te thate) 1 tbsp kos kanelle

Ushqime tradicionale e më shumë shije në festën e Kurban Bajramit

5249
26
0
00:16:01
11.07.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Biznesi me ushqime tradicionale

1622
8
1
00:05:48
04.05.2021

- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. - Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 GjirafaVideo 👇 🤍 Website 👇 🤍 #rtvdukagjini

Nëse vuani nga diabeti, duhet të hani këto ushqime, ulin sheqerin në gjak në kohë rekord

417
12
0
00:10:07
01.12.2022

Kosi është një nga produktet e bulmetit më të mirët për personat me diabet. Të dhëna kanë treguar se konsumimi i kosit ekuilibron sheqernat në gjak dhe parandalon sëmundjet e zemrës përmes probiotikëve që përmban. Tek personat me diabetin e tipit 2, kosi ndihmon në rënien në peshë dhe ndihmon në systemin tretës. Yogurt is one of the best dairy products for people with diabetes. Data have shown that consumption of yogurt balances blood sugar and prevents heart disease through the probiotics it contains. In people with type 2 diabetes, yogurt helps with weight loss and helps with the digestive system.

INSTAGRAMI MI VENDOS 12 USHQIME MI HONGER PER 12 OR !! (Ushqime t’ Ronda)

131502
4032
142
00:27:57
27.06.2021

Kjo video osht xhiru para ni kohe domethon mbas bajramit t fundit edhe ktu i kom mar sugjerimet e juve n instagram story qe mi keni shkrujt edhe i kom zgjedh 12 ushqime me i honger per 12 or, diqka qe nuk osht kon leht sidomos kah fundi amo prap e kom jep maksimumin, spo thom qe sosht kon qef amo me ju thon drejt sa her kom me honger buk per ni video nuk osht njejt sikur me honger kshtu normal per qef. Po du me thon se nuk e shijoj njejt qysh e shijoj normal se kur jom tu xhiru tanaheret osht ni qellim per qka pe ha qat ushqim e kshtu kur ha normal ha mu ngi. Nejse kjo video osht kon qef mu xhiru edhe per ata qe ju intereson krejt kto ushqime kan kushtu dikund 25€ mu ble. Ishalla ju pelqen edhe bone like per me pas video sa ma shpejt ! Love you all. Faleminderit shum qe e kqyret!!

Menya 5 e Iftarit me Ushqime Tradicionale në Sofër për më shumë Persona 👌💕

36085
21
00:09:15
06.04.2022

Përbërësit: 12 kofsha pule ZOGI nga Adrijus krip vaj krip me erëza Oriz: 500 gr. oriz i larë 1 qepë 1 lugë gjalp 1 lt. lëng pule krip me erëza Qofte: 500 gr. mish i bluar 1 qepë e bluar 1 lugë e çaji krip 1 lugë e çajit spec i kuq piper i zi majdonos 2 lugë të gj. grimca buke Speca me kajmak: 6 speca 100 gr. kajmak 500 ml. panna për gatim 100 gr. ajkë e tharët 2 lugë e çajit me krip me erëza Për më tepër rreth produkteve të mishit të pulës me kualitet të lart nga Adrijus klikoni në linkun: 🤍 Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton. Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju faleminderit Na ndiqni edhe në: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter : 🤍 Subscribe us: 🤍 Për të na ndjekur me recetat e rradhës. For to follow us with our newest recipe. And if you like our video recipes Like, Share and Subscribe :) Ju faleminderit që na ndiqni. Thank you for following us.

HA VETËM USHQIME ROZË GJITHË DITËN 🎀|| ROALA

12837
405
111
00:19:56
18.09.2020

Pas suksesit që pati video ku haja gjithë ditën ushqim NGJYRË BLU💙, vendosa ta ribëj këtë video dhe sot kemi si protagoniste ngjyrën ROZË Nëse kjo video ju pëlqen mos harroni t'i lini LIKE Nëse arrijmë minimumi 200 LIKE do e vazhdoj këtë seri me ngjyra të tjera 🥰 Video: Ha ushqime blu për 24h 🤍 ☆INSTAGRAM 🤍 Are you a company? Contact me here EMAIL: roy1989kodheli🤍hotmail.com

13 USHQIME PER 12 ORË CHALLENGE Instagrami vendos! ( e kom pranu sfiden!) | ARIZONRR

265493
4687
119
00:23:16
03.07.2021

Shop_mydress.ks👗 🤍 Instagrami personal⤵️ 🤍 Itsalbioni⤵️ 🤍 Per Reklama te Bisneseu, Produkteu apo muzikes kontakto ne instagram personal.

Me ushqime pikante, Bardhi dhe Romeo iu përgjigjen pyetjeve të sikletshme! - Më lër të flas

38188
309
11
00:13:06
08.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj I ftuar: Bardhi Reperi i njohur Bardhi ka qenë i ftuari i kësaj puntate në “Më Lër Të Flas”. Ai ka rrëfyer disa detaje nga karriera e tij muzikore që nuk i dinim, duke u ndalur tek vështirësitë që ka hasur. Gjithashtu Bardhi ka folur për jetën e tij personale duke zbuluar shumë gjëra. Bardhi intepreton në #MëLërTëFlas këngën e njohur “Betohemi” dhe “Zhytem”. "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Provoj ushqime nga vende te famshme ne Tirane | Laguna,Burger King,Yogurteria,Chicos| a ia vlejne?💰

39131
1066
129
00:12:00
11.03.2022

Si thoni per Part 2? 💗 🌱SUBSCRIBE - let’s grow together 🌱 ❤️Follow me on my socials: Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 ♪ Butter (Prod. by Lukrembo) Link : 🤍 🎵 Music from Ledmir Pecnikaj Support Ledmir on: Instagram: 🤍 Facebook: Http://facebook.com/ledmirp Sneaky Snitch by Kevin MacLeod Link: 🤍 License: 🤍 Investigations by Kevin MacLeod Link: 🤍 License: 🤍 I do not own any of the music used in this video. All rights and credits to the rightful owners. Song Tomfoolery Artist David Snell, APM Music - Bruton Music - Bruton Music Album Children (Brcd 13) Licensed to YouTube by Adrev Masters Admin, Adrev for a 3rd Party (on behalf of Bruton Music); Associated Production Music LLC, LatinAutorPerf, LatinAutor - UMPG, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA - UBEM, Adrev Publishing, ASCAP, and 11 Music Rights Societies Sub count: 10369🌱

Duplex - Ushqime me liste! (01 dhjetor 2018)

119621
955
10
00:09:17
02.12.2018

🤍tvklan.al Emision LIVE nga Turjan Hysko

E kemi ditur gabim: Këto ushqime mund ti hani pa frikë dhe nuk do t’iu shëndoshin

3532
58
0
00:10:17
16.08.2021

Kosi është padyshim është një burim proteinash që ndihmojnë në frenimin e urisë së tepërt. Rreth 150 gr kos përmban 130 kalori dhe 11 gramë proteina dhe shumë pak sheqerna apo yndyrë. Nëse ndiheni të uritur jashtë vakteve të zakonshme apo në mes të natës mund të konsumoni pa problem një gotë kos. Supa padyshim është një ndër ushqimet më të përdorura në kuzhinat dhe traditën botërore. Yogurt is definitely a source of protein that helps curb excessive hunger. About 150 grams of yogurt contains 130 calories and 11 grams of protein and very little sugar or fat. If you feel hungry outside of regular meals or in the middle of the night you can easily consume a glass of yogurt. Soup is undoubtedly one of the most used foods in world cuisines and tradition.

Tri ushqime tradicionale që do t’ju bëjnë t’i lëpini gishtat

1034
11
1
00:00:20
16.03.2020

“Çka ka qëllu” apo “Bukë e kripë e zemër”. Me këto fjalë zakonisht shqiptarët ftojnë mysafirët në sofër. Aty ku shërbehen mishi, pitja e flija. Tradita jonë na dikton që i ftuari duhet të pritet më së miri. Megjithatë, me ndryshimin e dinamikës së jetës ka ndryshuar edhe kuzhina shqiptare. Ushqime të shpejta e të reja kanë hyrë në kuzhinat tona. Ndoshta, ju ka marr malli për disa nga ushqimet që kemi pasur dikur në tryezë. Ose keni një mysafir të huaj të cilit doni t’i shërbeni një drekë tradicionale. Për këtë arsye, po ju rikujtojmë disa ushqime për të cilat me siguri ju ketë marrë malli. Flija Padyshim që flija është një nga ushqimet më të preferuara të shqiptarëve. Kur shqiptarët duan të nderojnë mysafirin që kanë ulur në sofër, krahas mishit shërbëjnë edhe një tepsi fli. Mirëpo, ne nuk jemi të vetmit që e gatuajmë. Atë e gjejmë edhe në sofrën turke. Tek ky specialitet duhet të vlerësohet shumë procedura e gatimit. Edhe pse përbërja e brumit është e thjeshtë: Mjell, kripë, ujë, gjalpë e ajkë, pjekja është më e komplikuar. Vijat paralele të cilat duhet të piqen me rradhë, në rastin më të mirë me dru në saç, marrin goxha kohë. Gjithsesi, ia vlen i gjithë mundi, sidomos kur aroma e flisë pushton shtëpinë! Do t’ju lëshojë goja lëng 🤤 Specat e mbushur Duke qenë një kombinim i mishit dhe specave, kjo recetë padyshim preferohet shumë nga shqiptarët. Sidomos gjatë stinës së verës, kur është edhe sezoni i specave. Është një nga gatimet më të vjetra e të shijshme të kuzhinës tradicionale shqiptare. Fantastike për t’u shijuar dhe shumë të thjeshta për t’u përgatitur në shtëpi. Mishi i grirë, specat, orizi dhe erëzat janë disa nga elementet kryesore të kësaj recete. Një gjellë e ngjashme që përgatitet me thuajse të njëjtën mbushje janë edhe patëllxhanet e mbushura, ku orizi zvendësohet me copëzat e prera të patëllxhanit. 🤭 Perpeqi Prej shumë llojeve të piteve, në këtë artikull zgjodhëm t’ju prezantojmë përpeqin. Jo vetëm për arsye se është një gatim më i lehtë se flija, por edhe sepse është tejet i shijshëm. Përgatitet me djath të grirë, vezë, ajkë dhe margarinë. Zgjidhet një petë e vetme e madhe vendoset në tepsi për pjekje ku i hudhet masa e përgatitur. Disa me shaka madje e quajnë edhe “pica shqiptare”! Është më tepër se e shijshme, ne ju këshillojmë ta provoni ose ta gatuani. Mund t’ua kërkoni nënave ose gjysheve tuaja dhe do lëpini gishtat, jua sigurojmë. 🤩 Dua.com është platforma e cila po i bashkon shqiptarët në mbarë botën. Në youtube flasim për tema të ndryshme rreth dashurisë, biznesit si dhe karakteristikat rreth aplikacionit. Abonohu si Beta Tester për dua.com: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 LinkedIn: 🤍 Pinterest: 🤍 Snap : 🤍

USHQIMET QE E RRISIN TENSIONIN E GJAKUT | Cilat ushqime shkaktojne ngritjen e tensionit te gjakut |

15042
100
4
00:05:57
03.05.2020

#Tensioni #Ushqimet #Shtypja Ne kete video ju prezentojme se cilat ushqime ju ngritin tensionin e gjakut, ushqimet te cilat ju nuk duhet ti hani apo konsumoni nese vuani nga tensioni i larte i gjakut. 15 ushqimet e ndaluara per personat me tension te larte.

7 GJËRA TË SHPIFURA QË MUND TË FSHIHEN NË USHQIME

1545
51
8
00:09:12
10.02.2022

NË KËTË VIDEO DO TË SHIKOJMË 7 RASTE KUR GJËRA TE SHPIFURA U GJËNDËN NË USHQIMET E NJERËZVE. ABONOHUNI NËKANALIN TONË MISTERE & SEKRETE PËR TË PARË TË TJERA VIDEO INTERESANTE. FALEMINDERIT! #USHQIME #FAKTE #TË SHPIFURA SUBCRIBE: 🤍 FACEBOOK: 🤍 🤍 PLAYLIST: DUKURI PARANORMALE DHE LEGJENDA URBANE: 🤍 FAKTE RRËNGJETHËSE: 🤍 KËSHILLA DHE KURIOZITETE: 🤍 MISTERE SHQIPTARE: 🤍 DUKURI MISTERIOZE: 🤍

CHALLENGE! 24 ORE VETEM USHQIME TE GATSHME! || AK The Duo

19604
579
46
00:14:42
10.04.2022

Pershendetje miq! Shpresojm qe kjo video te ju pelqeje! Mos harroni, beni like the SUBSCRIBE! ❤️ INSTAGRAM: 🤍aktheduo 🤍krisbalaj TIK TOK: 🤍aktheduo_ E-MAIL: aktheduo1🤍gmail.com Fluffing a Duck di Kevin MacLeod è un brano concesso in uso tramite licenza Creative Commons Attribuzione 4.0. 🤍 Fonte: 🤍 Artista: 🤍 ⚠︎ Disclaimer! We do not own any of the songs, no copyright intended. All rights go to the artists ⚠︎

Ha per 24h vetem ushqime nga 1.10 Euro l BENALDA l

8608
263
17
00:15:38
23.03.2022

Try on Haul : 🤍 SUBSCRIBE ME : 🤍

Për të shmangur problemet me diabetin, duhet të hani këto ushqime

3804
63
0
00:10:11
07.08.2021

Frutat ofrojnë shumë vlera shëndetësore dhe jo vetëm për diabetikët. Ato janë shumë të pasura me vitamina, minerale, fibër dhe antioksidantë. Të dhënat thonë se frutat mund tu bëjnë mirë diabetikëve nëse këta të fundit kujdesen për racionet dhe nuk e teprojnë. Fruits offer many health benefits and not just for diabetics. They are very rich in vitamins, minerals, fiber and antioxidants. Evidence suggests that fruits may be good for diabetics if they take care of their rations and do not overdo it.

24H VETEM ME USHQIME JESHILE!🥬🥒 || AK The Duo

17862
571
44
00:15:42
10.03.2022

Pershendetje miq! Shpresojm qe kjo video te ju pelqeje! Mos harroni, beni like the SUBSCRIBE! ❤️ INSTAGRAM: 🤍aktheduo 🤍krisbalaj TIK TOK: 🤍aktheduo_ 🤍krisbalaj E-MAIL: aktheduo1🤍gmail.com ⚠︎ Disclaimer! We do not own any of the songs, no copyright intended. All rights go to the artists ⚠︎

Ushqime Tradicionale

6153
24
3
00:33:54
20.03.2019

Ha gjithë ditën ushqime ngjyrë LEJLA 💜 | CHALLENGE || Roala

12691
524
129
00:14:44
06.02.2021

Ha për 24h ushqime blu💙 🤍 Ha për 24h ushqime rozë💖 🤍 Dieta 3 ditore: 🤍 ❤ MY INSTAGRAM: 🤍 ❤ MY TikTok: 🤍 Are you a company? Contact me here EMAIL: roy1989kodheli🤍hotmail.com

Назад
Что ищут прямо сейчас на
ushqime soy sauce leyes mendelianas keçeden kolye Amina Zoheir кто leah ashe psl live raga gorakh kalyan котэ и волшебный гараж Hadees e Nabvi maxence laperouse Шастун Импровизация fludd max schradin UzbekSerial Flash MIUI naif band live progresje 看板人物