Top News - Eni Koçi e Genc Prelvukaj të martuar... Detaji që shton dyshimet dhe i nxjerr zbuluar

4883
0
35
17.07.2021
Top Channel Albania

Top Channel Albania

5268775801
2170000
276205
23.06.2011
AL
Описание видео:

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #EniKoçi#GencPrelvukaj#TopChannel

Кадры из видео
Top News - Eni Koçi e Genc Prelvukaj të martuar... Detaji që shton dyshimet dhe i nxjerr zbuluar
Top News - Eni Koçi e Genc Prelvukaj të martuar... Detaji që shton dyshimet dhe i nxjerr zbuluar
Top News - Eni Koçi e Genc Prelvukaj të martuar... Detaji që shton dyshimet dhe i nxjerr zbuluar
Top News - Eni Koçi e Genc Prelvukaj të martuar... Detaji që shton dyshimet dhe i nxjerr zbuluar
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
garik papoyan Flip cup coffee shop music info_channel 渋沢栄一 Volvopower Keluarga drum loop гоген солнцев wgcc emisión urkaine говорящий том новые серии juni records аннушка т biba simgerebi söz Československo
Похожие видео
18.07.2021
Top Channel/Lindje Perëndim: UFO-t, cfarë fshehu raporti i Pentagonit? Çfarë ka në ishujt Solomon?

Top Channel/Lindje Perëndim: UFO-t, cfarë fshehu raporti i Pentagonit? Çfarë ka në ishujt Solomon?

07.10.2022
Top News - Finlanda, burim energjie/Ndizet reaktori më i madh bërthamor në Evropë

Top News - Finlanda, burim energjie/Ndizet reaktori më i madh bërthamor në Evropë

07.10.2022
Edicioni Informativ, 07 Tetor 2022, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Edicioni Informativ, 07 Tetor 2022, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

07.10.2022
Top News- Trendi i ri Bruksel/Kërpudhat e ‘rritura’ me birrë dhe bukë

Top News- Trendi i ri Bruksel/Kërpudhat e ‘rritura’ me birrë dhe bukë

07.10.2022
Top News - Pikat e karburantet pa naftë!/Franca përballet me mungesa të mëdha

Top News - Pikat e karburantet pa naftë!/Franca përballet me mungesa të mëdha

20.06.2021
Degradon situata, dy vellezerit nxjerrin rripat per te rrahur njeri-tjetrin

Degradon situata, dy vellezerit nxjerrin rripat per te rrahur njeri-tjetrin

15.07.2021
Magjia e Bjeshkëve të Nëmuna, Jezerca dhe mrekullia Vuthaj - Pushime On Top, 15 Korrik 2021

Magjia e Bjeshkëve të Nëmuna, Jezerca dhe mrekullia Vuthaj - Pushime On Top, 15 Korrik 2021

07.10.2022
Wake Up/ Studimi: 60% e shqiptarëve pranojnë se gjuha e urrejtjes është përhapur masivisht

Wake Up/ Studimi: 60% e shqiptarëve pranojnë se gjuha e urrejtjes është përhapur masivisht

07.10.2022
Top News - Drejt Dohas në këmbë/Udhëtim në shkretëtirë për Kupën e Botës

Top News - Drejt Dohas në këmbë/Udhëtim në shkretëtirë për Kupën e Botës

21.07.2021
Top News - Milionat e fshehura të prokurorit/Vetting, shkarkohet nga detyra Arben Smaçi

Top News - Milionat e fshehura të prokurorit/Vetting, shkarkohet nga detyra Arben Smaçi

14.02.2021
E ka tradhtuar me femra te tjera, Maliqi i jep gruas lule mes emisionit dhe e premton se...

E ka tradhtuar me femra te tjera, Maliqi i jep gruas lule mes emisionit dhe e premton se...

13.07.2021
Pogradeci, qyteti liqenor i turizmit romantik dhe Ermira Babaliu - Pushime On Top, 13 Korrik 2021

Pogradeci, qyteti liqenor i turizmit romantik dhe Ermira Babaliu - Pushime On Top, 13 Korrik 2021

14.07.2021
Renato Jaho: Jam i fejuar.

Renato Jaho: Jam i fejuar. "Presion" gazetarit: Mos më ngacmo se... - #oraverore

07.10.2022
Wake Up/

Wake Up/ "Vdekja e lëngshme", uji si pija më e rrezikshme në botë

04.07.2021
“Mos me bezdis me”, Eni Çobani e telefonon dhe merr pergjigjen e papritur nga Arenci

“Mos me bezdis me”, Eni Çobani e telefonon dhe merr pergjigjen e papritur nga Arenci

11.07.2021
Eni Çobani i thote ka dy telefona, habit Xhevdeti: S’dua t’ja di per ty dhe burrin tend

Eni Çobani i thote ka dy telefona, habit Xhevdeti: S’dua t’ja di per ty dhe burrin tend

07.10.2022
Top Channel/ Aksident me vdekje në Durrës/ Ndërron jetë 44-vjeçari, ishte me precedentë penalë

Top Channel/ Aksident me vdekje në Durrës/ Ndërron jetë 44-vjeçari, ishte me precedentë penalë