Blendi fevziu live

Blendi fevziu live смотреть последние обновления за сегодня на .

Opinion - Arrestimi i shqiptarit në Kolumbi dhe droga në Ekuador (26 Shtator 2022)

47993
150
18
00:57:09
26.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Klan News - Blendi Fevziu te Milori Live

6285
29
6
00:21:52
13.05.2022

#milorinews #milorilive #blendifevziu SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Opinion - Ambasadorja Yuri Kim për ngjarjet e fundit politike ! (29 Shtator 2022) Intervista e plotë

35568
205
100
00:51:15
29.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan E ftuar: Ambasadorja Yuri Kim Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Shqiptari u përfol për lidhje me kartelin e Sinaloas, Blendi Fevziu: Nesër do ta kemi në studio

50116
140
21
00:05:09
19.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Tragjedia në Potam, Fevziu: Kronikë e paralajmëruar! Deti shqiptar, një xhungël në dorë të banditëve

201215
1580
405
00:09:38
02.08.2022

Opinioni publik u trondit nga ngjarja e kësaj të marte në Potam, ku një vajzë 7-vjeçare u përplase për vdekje nga një skaf në breg të detit. Në lidhje me këtë rast ka folur nga studioja e lajmeve të Tv Klan, gazetar Blendi Fevziu. Ai shprehu ngushëllimet për familjet e vogëlushes ndërkohë që tha se kjo ngjarje është kronikë e një historie të paralajmëruar. Vetë Fevziu përmendi raste ku është rrezikuar personalisht për shkak të papërgjegjshmërisë së disa personave. Fevziu theksoi ndër të tjera se deti shqiptar nuk është në kontrollin e autoriteteve, por është kthyer në një xhungël që është në dorë të banditëve. “Ngjarje më të rëndë se kjo, çdo prind, por edhe çdo njeri që ka një ndjenjë njerëzore e di sa e rëndë është. E para u duhet thënë u prehsh në paq për fëmijën që humbi jetën dhe ngushëllime për familjen. E dyta është absolutisht kronikë e një historie të paralajmëruar. Personalisht, nuk dua ta përmend, por kam rreth 15 vjet që jam një nga njerëzit që çdo fillim sezoni dhe çdo sezon në mënyrë permanente flas me ministrat e Brendshëm dhe me drejtorët e policisë për arsye se duke qenë notar, për arsye se notoj gjatë dhe duke qenë snorkling pra që zhytem me maska, e ndjej rrezikun çdo sekond. Është një nga historitë më të trishta. Deti shqiptar nuk është në kontrollin as të Policisë së Shtetit, as të Marinës, as të Marinës, as të autoriteteve lokale të cilave ju përket, është absolutisht në një xhungël që është në dorë të banditëve. Kur them banditëve them jo vetëm ata që e kanë me qëllim, por edhe njerëzve të papërgjegjshëm. Sot nëse do të shkosh në plazhet e jugut unë kam postuar edhe videon... Ai person aty është më pak se 10 metra nga zona, këtu del një varkë tjetër”. Fevziu shprehu indinjatën edhe ndaj “jet skive”, të cilat tha se janë kërcënim permanent i pushuesve, ndërsa ata që i zotërojnë ata ose janë banditë me të shkuar kriminale, por edhe fëmijë pasanikësh. “Po marr “jet ski”. “Jet skitë” janë kërcënim permanent i pushuesve në plazhet shqiptare. Janë fitimprurës, por janë fare minore. Janë zë i parëndësishëm në turizëm. Ndërkohë janë një kërcënim i tmerrshëm. Pse nuk ndalohen “jet skitë”? Sepse sot praktikisht pronarët e “jet skive”, le që “jet ski” private në plazhe në botë nuk ka, ti i renton ato... janë ose banditë që kanë të shkuar kriminale, ose fëmijë pasanikësh të rinj të cilët llastohen me paratë e baballarëve të tyre pa e kuptuar që me paratë që kanë fituar ata mund të blejnë mirëqenien e tyre, por jo dinjitetin e pushuesve të tjerë që u shkatërrohet jeta nga “jet skitë”. Gjëja e parë që duhet të bëjë shteti është të ndalojë në territorin e Republikës së Shqipërisë lëvizjen e “jet skive”. Ka më shumë se gjysma e vendeve të botës që i ka të ndaluara. Ka plazhe që marrin vendime lokale. Në Francë për shembull 10 plazhe nuk kanë të drejtë “jet skie”, ndërsa 1 ka të drejtë sepse pushteti lokal e ka gjykuar. Sardenja i ka ndaluar “jet skitë”. Është zero. Në Shqipëri, për të llastuar 15 veta, apo 20 veta apo 50 veta të kërcënosh jetën e miliona pushuesve nuk është normale. Skafet janë problem i vazhdueshëm edhe pse pak më i disiplinuar se “jet skitë. Marr skafet, isha para dy ditësh desh më kaloi një skaf përsipër i mbushur me fëmijë edhe me familjarë, mbi normë, i mbushur plpt. Asnjë nga personat në skaf me jelek shpëtimi”, u shpreh moderatori i emisionit “Opinion”. Më tej Fevziu shtoi se në disa raste, “Policia i ndalon, i konfiskon sot, nesër i liron gjykata ose lirohen me ndonjë presion nga lart dhe polici rri si guak para atij djalit 18-vjeç i cili merr “jet skinë” që ia ka blerë babi apo jet skinë që e ka blerë me paratë e kontrabandës dhe riterrizon të nesërmen ose të pasnesërmen qytetarët pasi ka qenë i ndaluar nga policia. Duhet marrë një masë. Kemi 3 raste vetëm së fundmi. Është e përditshme”. “Ligji është ligj dhe ligji duhet zbatuar”, tha Fevziu, sipas të cilit shteti duhet të marrë masat. Raste të tilla përveçse shkaktojnë tragjedi si e sotmja bëjnë dëm edhe për turizmin. “Plazhet unë i kam bërë për xhirime. Plazhet e jugut janë bosh. Janë bosh. Janë bosh për arsye të krizës ekonomike, për arsye të çmimeve të larta. Janë bosh për një mirë arsye. Nuk ua vë fajin, për arsye të ndryshme. Lufta në ukrainë, etj. Janë bosh! Por ndërkohë në këtë boshllëk kur po lutesh të sjellësh turistë, kur po bën ç’është e mundur të sjellësh turistë dhe ndërkohë për 15 palaço dhe 15 laca që nuk duan të zbatojnë ligjin shteti të dorëzohet? Kjo është e patolerueshme”, u shpreh Fevziu. Sipas tij, problem është edhe muzika e lartë./tvklan.al #blendifevziu #fevziu #potam SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Qëndrimet amerikane për politikën shqiptare! (29 Shtator 2022)

35312
122
43
01:13:01
29.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Armand Shkullaku, Prec Zogaj, Artan Hoxha, Baton Haxhiu dhe Jonida Shehu Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Kim: Shqipëria dhe SHBA ulen bashkë në KS të OKB! Çdo shqiptar duhet të jetë krenar

5957
31
14
00:02:25
29.09.2022

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, ka zhvilluar një intervistë për emisionin “Opinion” në Tv Klan. Ajo u shpreh se ky vit është domethënës duke qenë se dy vendet tona festojnë 100-vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve diplomatike. Ambasadorja Kim foli edhe për Shqipërinë në Këshillin e Sigurimit në Organizatën e Kombeve të Bashkuara. Diplomatja e SHBA-së u shpreh se çdo shqiptar duhet të ndihet krenar kur sheh Shqipërinë në të njëjtën tryezë me SHBA duke folur për çështje të rëndësishëm së bashku me anëtarët e tjerë të Këshillit të Sigurimit. Blendi Fevziu: Por le t’i kthehemi historisë së marrëdhënieve SHBA-Shqipëri dhe ekspertizës tuaj për politikën shqiptare. Së pari, ka qenë lajm i madh dhe vazhdon të jetë në media, vizita juaj tek partia e ish-Presidentit Ilir Meta. Cili ishte qëllimi i vizitës tuaj atje? Ambasadorja Yuri Kim: Le të fillojmë me një pamje më të përgjithshme. Ky është një vit vërtet domethënës. Vitin e kaluar, siç e dini festuam 30-vjetorin e rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike. Këtë vit kemi 100-vjetorin. U ndërprenë dy herë, në dy momente, kur Shtetet e Bashkuara u larguan një herë në vitin 1946, për një periudhë shumë të gjatë dhe herën e dytë… Blendi Fevziu: …për shkak të regjimit komunist…. Ambasadorja Yuri Kim: …pikërisht… Blendi Fevziu: …dhe politikës sonë të keqe të jashtme… Ambasadorja Yuri Kim: Saktësisht. Dhe pastaj në vitin 1997, kur u larguam për një periudhë të shkurtër për shkak të kaosit dhe dhunës që u lejua të merrte kontrollin e vendit. Në atë situatë u kthyem shumë shpejt… Blendi Fevziu: Por mendoj që ambasadorja ka qenë këtu në atë kohë, Ambasadorja Marisa Lino, nuk u largua ndonjëherë… Ambasadorja Yuri Kim: …U larguam. U larguam. Blendi Fevziu: Okay. Ambasadorja Yuri Kim: Pra, u kthyem. Dhe tani jemi në një pikë të historisë ku Shqipëria dhe Shtetet e Bashkuara ulen bashkë në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, siç e patë vetë. Më duhet të them, personalisht, kur pashë ish-shefin tim Tony Blinken, ulur në krah të koleges sime të re, Ministres së Jashtme Olta Xhaçka, në Këshillin e Sigurimit, duke folur mbi Rusinë dhe Ukrainën… Blendi Fevziu: …përpara Ministrit të Jashtëm Lavrov… Ambasadorja Yuri Kim: Pikërisht. Duke folur për Rusinë dhe Ukrainën, përpara Rusisë, Kinës, Mbretërisë së Bashkuar, Francës dhe anëtarëve të tjerë të Këshillit të Sigurimit, u ndjeva krenare. Dhe mendoj që çdo shqiptar… Blendi Fevziu: …është një moment i madh për Shqipërinë. Ambasadorja Yuri Kim: …duhet të jetë krenar. Pra kemi… Blendi Fevziu: Dhe Shqipëria do të jetë në krye të Këshillit të Sigurimit përsëri shtatorin tjetër… Ambasadorja Kim: E saktë. Pra, është një moment historik, bashkë me faktin që në Korrik, u shpallën negociatat formale për hyrjen e Shqipërisë në Bashkimin Europian. Ky është lajm i madh, historik. Është po aq i rëndësishëm sa kur Shqipëria filloi negociatat për anëtarësim në NATO./tvklan.al #yurikim #ambasadoret #shqiperi #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Berisha zbret opozitën në bulevard ! (7 Korrik 2022)

226409
74
02:02:26
07.07.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Çfarë fshehin plazhet e Jugut?

16623
63
13
01:34:35
29.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Blendi Fevziu - aktivistes nga Kosova: O Zana hiqe fishën...

4907
11
8
00:02:31
07.06.2022

#blendifevziu #opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“Axhenda është miratuar” nga Blendi Fevziu në selinë më të rëndësishme të politikës botërore

2201
6
1
00:03:37
13.06.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Klan News - Blendi Fevziu ndjek nga afër homazhet për Mbretëreshën Elizabeth II

14349
55
10
00:06:07
18.09.2022

#BlendiFevziu #ElizabethII Në ditën e fundit të homazheve për Mbretëreshën Elizabeth II, gazetari Blendi Fevziu po i ndjek nga afër pasi aktualisht ndodhet në Westminster Hall. Në një lidhje direkte për Klan News, gazetari Fevziu ka dhënë detaje mbi atë që po ndodh në Britaninë e Madhe, një ditë para funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II. Blendi Fevziu: Homazhet nuk kanë ndaluar për asnjë sekond. Radha të paktën dje në mbrëmje raportohej rreth 19 orë, pra personat që dilnin nga holli i Westminster deklaronin se kishin qëndruar rreth 19 orë në radhë. Këtë moment unë ndodhem në krah të Buckingham Palace ku është përcaktuar vendi ku do të vendosen lulet dhe mesazhet që qytetarët britanikë dërgojnë për Mbretëreshën Elizabeth II në nder të saj. Është një hapësirë prej hektarësh të tëra ku janë vendosur lule dhe mesazhe nga çdolloj moshe dhe nga çdolloj vendi të botës. Janë me qindra-mijëra njerëz që lëvizin nëpër një radhë për të ardhur dhe janë instruktuar të mos qëndrojnë më shumë se 5 minuta për të ju hapur radhën të tjerëve që vijnë. Ndër të tjera, Fevziu ka bërë të ditur se në orën 20:00 në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar do të mbahet 1 minutë heshtje në nder të Mbretëreshës Elizabeth II. Blendi Fevziu: Sot në orën 20:00 do të ketë 1 minutë heshtje në të gjithë Britaninë e Madhe në nderim të Mbretëreshës. Fevziu tregon se radha për t’i bërë nderimet e fundit Mbretëreshës është shumë e gjatë dhe madje shprehet se personat e fundit që ka pyetur i kanë treguar se kanë pritur në radhe 19 orë. Blendi Fevziu: Në një pjesë tjetër të Londrës janë duke u përgatitur të gjitha ritualet që do të jenë për pjesëmarrësit në funeral. Mendohet se do të jenë 500 drejtues shtetesh dhe politikanë të nivelit të lartë si dhe përfaqësues të botës akdemike dhe kulturës. Është strikt protokolli. Ajo që të bën përshtypje është se plani i parë për varrimin e Mbretreshës është bërë gati në vitin 1960, 8 vjet pasi ajo erdhi në pushtet edhe pse në atë kohë Elizabeth ishte 33 vjeç. Radha tek Mbretëresha është 5 milje e gjatë. Dje personat e fundit që pyeta, kishin qëndruar dje rreth 19 orë në pritje për t’u futur në Westminster. Tani gjithçka është përqëndruar që të nderohet Mbretëresha. SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Abazoviç: Raportet me Ramën, vëllazërore! Me Vuçiç shumë të mira, Kurtin e çmoj shumë

6738
18
16
00:04:00
26.09.2022

Gjatë një interviste për emisionin “Opinion”, kryeministri në detyrë i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka folur për marrëdhëniet me kryeministrat Edi Rama e Albin Kurti si dhe me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçciç. Blendi Fevziu: Si janë raportet tuaja me Vuçiç? Dritan Abazoviç: Shumë të mira, raportet e mija me Vuçiç janë shumë të mira, janë kolegiale, të gjitha ato që fliten se Vuçiç se ka patur dorë në grushtin e shtetit ose involvimin e qeverisë të re apo diçka tjetër për mua nuk janë reale. Ai është president në shtetin e vet, ne kemi shtetin tonë sovran, i cili ka politikën e vet. Atë çfarë unë mundohem të bëj edhe me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama edhe me atë të Kosovës, edhe me të Kroacisë, Plenkoviç, edhe me kryeministrin e Bosnjes, edhe me Kovačevskin, i cili është jashtëzakonisht bashkëpunues. Është për të pasur një marrëdhënie e cila është jo vetëm politike, por edhe personale, njerëzore sepse është një komponent shumë i rëndësishëm në Ballkan. Blendi Fevziu: Kjo marrëdhënie shumë e mirë që ju quani me Vuçiç, se unë pyeta edhe kryeministrin e Shqipërisë disa ditë më parë, raport që edhe ai e konsideron shumë të mirë duket se nuk replikohet njësoj në raport me Kurtin. Raportet me Kurtit duken të ngurta. Dritan Abazoviç: Unë nuk jam dakord me këtë thënie. Ne jemi takuar me zoti Kurtin dy apo tre herë... Blendi Fevziu: Jeni të dy shqiptarë të Malit të Zi kam përshtypjen, dy shqiptarë nga i njëjti vend nuk shkojnë mirë shumë... Dritan Abazoviç: E vërtetë unë mendoj se ne shkojmë mirë, ndoshta disa pyetje i shohim ndryshe, ndoshta atë të Ballkanit të Hapur e shohim ndryshe, por ajo nuk është gjë restrektive prej anës time, si unë për të pasur një mendim më të lartë apo të ulët për një person. Unë e çmoj shumë Albin Kurtin dhe e ka treguar se është parimtar në çdo aspekt ashtu siç jam edhe vet krenar që e ka prejardhjen prej Ulqini. I uroj çdo sukses në udhëheqjen e tij në Kosovë. Blendi Fevziu: Po marrëdhënien me Ramën? Dritan Abazoviç: Marrëdhëniet me Ramën janë shumë miqësore, vëllazërore, janë raporte specifike, personalisht kam qejf personat që mund të flasin për tema shumë serioze, por kur vjen momenti kanë qejf të bëjnë pak humor relaksojnë situatën. Mua këta persona shumë më konvenojnë, mendoj se edhe vetë jam ashtu. Blendi Fevziu: Për ju po, po ne paguajmë për kryeministër jo për të bërë humor./tvklan.al #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Çfarë ofron Ksamili - Opinion

5097
22
11
00:08:30
28.09.2022

#Ksamili #blendifevziu #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion- Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç (26 Shtator 2022)

32399
162
71
00:29:34
26.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #dritanabazovic Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"Ai është mortje, fantomas!"/ Arjan Çani shpërthen keq ndaj Blendi Fevziut

165367
636
169
00:10:12
29.09.2022

Emisioni i plotë: 🤍 'Të Paekspozuarit', një emision nga Ylli Rakipi në MCN TV. Për më shumë vizitoni faqen tonë: 🤍 #tepaekspozuarit #yllirakipi #mcntv #amnistiafiskale #edirama #olaxama #arjancani #neritansejamini #lorencvangjeli #eduardgjokutaj #tpz #partiasocialiste

Blendi Fevziu: S’kam lënë vrimë në Shqipëri, por në 2 qytete nuk kam shkuar

2851
8
0
00:02:52
18.05.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Sa kushton një vilë me qira në Green Coast

8313
26
7
00:08:40
28.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

E akuzuan se ka lidhje me kartelin meksikan, shqiptari tregon a ka biznese në Shqipëri

11599
30
5
00:06:33
20.09.2022

Luftar Hysa, biznesmeni i cili është vënë në qendër të akuzave të mediave meksikane por që gjeti vend edhe në disa nga portalet shqiptare se po investon në Shqipëri paratë e kartelit meksikan të Sinaloas, ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan. Gjatë intervistës, Hysa ka treguar se ka vetëm 1 aksion në një kazino në Vlorë dhe asnjë biznes tjetër. Blendi Fevziu: A keni biznese në Shqipëri? Luftar Hysa: Jam i lidhur me X kazino në Vlorë, kompania jonë ka 1 aksion. Kaq është biznesi im në Shqipëri. Po ashtu, ai i ka dhënë përgjigje edhe pyetjes së drejtuar nga gazetari Blendi Fevziu se a ka biznese në Panama. Luftar Hysa: (Qesh). Për herë të parë në Panama kam shkuar në vitin 2020 dhe kemi shkuar për të parë mundësinë që të hynim në treg dhe unë nuk kam pasur asnjë llogari bankare, asnjë lidhje me biznese dhe s’kam pasur asnjë gjë. Luftar Hysa është biznesmen prej vitesh në Meksikë ku ka biznese të lojërave të fatit por edhe restorante. #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Klan News - Blendi Fevziu intervistë me Mirela Milorin (5 Maj 2022)

9984
34
3
00:25:20
06.05.2022

#lendifevziu #mirelamilori SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Klan News - Blendi Fevziu i ftuar në Milori Live

3128
8
0
00:17:40
28.01.2022

SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Opinion - Ambasadorja Yuri Kim ! (Emisioni i plotë) 29 Shtator 2022

42379
177
66
02:04:06
29.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Sa shqiptarë janë në Turqi? Blendi Fevziu pyet Mal Berishën

6857
36
6
00:04:47
16.06.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“Ky është gjoks, gjoks?”, Fevziu: Uee nuk kisha parë ndonjëherë

14551
29
5
00:08:47
21.06.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Apeli i fortë i Blendi Fevziut për shqiptarët

16595
71
14
00:02:51
25.01.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Ervis Martinaj, i fshehur apo i ekzekutuar? (1 Shtator 2022)

458842
1835
350
01:28:08
01.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Të ftuar në Opinion: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Eugen Beci, Erzen Breçani, Poli Hoxha, Elton Qyno, Eni Ferhati Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Vrasjet brenda familjes, Fevziu ka një apel

2227
8
2
00:02:16
01.09.2022

#blendifevziu #milorilive Teksa u ndal tek disa nga ngjarjet më të rënda të ndodhura gjatë kësaj vere në vendin tonë, në veçanti tek krimet brenda familjes, Blendi Fevziu kishte një apel: “Mundohuni të qetësoheni…” Në studion e Milori Live, gazetari tha se këto ngjarje tregojnë se sensibiliteti për jetën është në nivelet më të ulëta europiane. “Ajo që po vë re unë është në një shoqëri të emancipuar, në një shoqëri që synon të bëhet anëtare e BE, sensibiliteti për jetën është në nivelet më të ulëta europiane. Të shkosh të vrasësh vëllain dhe gruan e vëllait për 17 milionë lekë, të shkosh të vrasësh vjehrrin dhe kunatin për një inat kot, kthehesh pas nuk e di sa vitesh dhe shkon t’i vrasësh. Të shkosh të përdhunosh një vajzë 11 vjeçare dy herë në grupe që është akoma më e tmerrshme. Të shkosh të përplasesh brenda, t’i presësh kokën babait, apo të copëtosh burrin, historia tjetër e Kosovës, këto nuk kanë asnjë shpjegim tjetër, veçse rudimente primitive të një shoqërie e cila nuk mund të ecë kurrë përpara. “Unë kam një apel për këta njerëz, t’i thërrasin njëherë mendjes, sepse jo vetëm u marrin jetën atyre njerëzve, sepse nuk iu kthehet më kurrë, por shkatërrojnë padyshim edhe jetën e vet, po shkatërrojnë dhe jetën e fëmijëve të atyre që u vrasin, fëmijëve të tyre. Pra një apel ka për këta njerëz, mundohuni të qetësoheni. Colin Powell thoshte një gjë interesante. Një nga ato motot e tij, ishte mërinë e darkës lëre për në mëngjes. Kur të zgjohesh në mëngjes gjyko nëse duhet ta bësh atë gjë apo jo, kështu që nëse ne do të vazhdojmë me këtë lloj primitivizmi shoqëror, ne nuk kemi asnjë shans të emancipohemi dhe të ecim para si shoqëri”./tvklan.al SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Fevziu feston ditëlindjen, Ndreu i bën dhuratë live në studion e "Opinion"

7447
33
4
00:02:43
18.05.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“Përse ke frikë?”, debat mes Vasilit dhe Ndrecajt për dosjet e Ilir Metës

74686
194
105
00:08:12
08.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Lidhje me kartelin meksikan? Flet shqiptari i akuzuar (Emisioni i plotë) - 20 Shtator 2022

55629
206
60
01:30:24
21.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #tvklan Të ftuar:Luftar Hysa, Eni Ferhati, Klodiana Lala Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Krimi i organizuar, Kim: Udhëheqësit duhet të zgjedhin kush e ka në dorë këtë vend

5981
14
8
00:05:18
29.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Ambasadorja amerikane Yuri Kim shprehet se Shqipëria ka reputacion të keq sa i përket krimit të organizuar. Në intervistën e saj për “Opinion”, thotë se udhëheqësit shqiptarë duhet të zgjedhin tani kush e ka në dorë këtë vend, njerëzit e zakonshëm apo kriminelët. Blendi Fevziu: Le t’i kthehemi pastrimit të parave dhe kriminelëve. Ne kemi probleme së fundmi me krimin e organizuar në Shqipëri, me bandat jashtë vendit. Po punojmë në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë, Belgjikë, dhe po sjellim këtu problemet e tyre, të gjitha paratë e tyre, por gjithashtu edhe problemet që ata kanë mes tyre. Problemi është, a mendoni se Shqipëria po bëhet një vend shumë problematik në lidhje me krimin e organizuar? Sipas informacionit tuaj? Ambasadorja Kim: Mendoj se Shqipëria ka një reputacion të keq. Mendoj se këndvështrimi i Shteteve të Bashkuara në lidhje me korrupsionin dhe krimin e organizuar në Shqipëri është i njohur. Ato shprehen në raporte të ndryshme që nxjerrim çdo vit. Dhe, fatkeqësisht, ato pasqyrohen gjithashtu edhe në faktin që Shqipëria është në listën gri të Task Forcës për Veprim Financiar. Ky është institucioni evropian i cili shqyrton praktikat financiare në mbarë botën. Dhe ata përdorin terma si mungesë strategjie për të përshkruar mekanizmat e Shqipërisë kundër pastrimit të parave. Prandaj është shumë e rëndësishme. E di, në fillim të intervistës sonë, unë fola mbi zgjedhjen që duhet të bënte Shqipëria, për zgjedhjen që duhet të bënin udhëheqësit shqiptarë. Duhet ta bëni këtë zgjedhje tani. Duhet të zgjidhni kush e ka në dorë këtë vend. Do ta kenë njerëzit e zakonshëm? Do ta kenë kriminelët? Kush do të ketë në pronësi tokën tuaj, të gjithë ato hotele dhe kush do të marrë përfitimet? Blendi Fevziu: Ato gradaçela në fakt, askush nuk e di se nga vijnë paratë për to… Ambasadorja Kim: Pikërisht… Duhet të jesh në gjendje të shpjegosh të gjitha këto dhe duhet të marrësh hapa të vërtetë për të parandaluar pastrimin e parave. E di që ka pasur shumë diskutime mbi amnistinë fiskale…/tvklan.al Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“Ervis Martinaj është eliminuar”, Artan Hoxha: Tani fillon dekada tjetër…

91094
269
55
00:05:30
01.09.2022

#opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan I ftuar në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan, gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur për një nga ngjarjet e cila bëri bujë pak kohë më parë, zhdukja e Ervis Martinaj, një i shumëkërkuar i drejtësisë. I pyetur nga Blendi Fevziu se si e ndan, është rrëmbyer apo është eliminuar, Hoxha përgjigjet se sipas tij, Ervis Martinaj mund t’i fshihej drejtësisë e policisë, por duke njohur armiqtë e tij, vetë gazetari nuk mendon se ai është fshehur. Gjithashtu ai shprehet se familja e të shumëkërkuarit tashmë ka hapur dyert e mortit. Artan Hoxha: Është shumë e thjeshtë, kjo pjesa e ndarjes bëhet kur bëhet parashikimi për ndeshjet e futbollit. Nga momenti që ka ardhur informacioni i parë në datë 9 dhe deri ditën e hënë nuk kam folur fare, nuk kam bërë asnjë reagim, kam pritur. Të hënën kam bërë reagim publik. Kam qenë në banesën e familjes së Martinaj. Blendi Fevziu: Ke qenë në banesën e tij? Artan Hoxha: Po në shtëpinë e tij është morti i hapur, në malësi thuhet “kryet shnosh”. Sigurisht që edhe ata e kanë një shpresë dhe unë uroj që të jetë kështu, që të jetë ky varianti… Blendi Fevziu: I zhdukjes. Artan Hoxha: Që ai t’i ketë rrëshkitur gjithë Shqipërisë. Unë mund ta besoja këtë gjë, po të mos njihja armiqtë e tij. Po unë i njoh shumë mirë armiqtë. Blendi Fevziu: Ti je i bindur se është eliminuar? Artan Hoxha: Për fat të keq jo vetëm ka ndodhur, por këtë kakofoninë e madhe nuk po e bëjnë mediat. Janë mediat pranë qeverisë që po e bëjnë këtë gjë. Këtë gjë e mbyll me një reagim publik, siç bën për çdo ngjarje, policia. Blendi Fevziu: Ka dijeni policia? Artan Hoxha: Nuk ka rëndësi sa dijeni ka, ata kanë një hetim. Me anë të këtij hetimi, ata nuk mund të flasin me përqindje, por sigurisht meqenëse është një ngjarje që ka sensibilitet të jashtëzakonshëm. Për mua është vija e demarkacioni të një dekade të krimit të organizuar. Tani fillon dekada tjetër. Heshtja e autoriteteve që flasin dhe për gjëra koti është bërë qëllimisht. Kur flas për ngjarjen kam parasysh që kam qenë dhe kam folur edhe me njerëzit e tij. Unë anoj nga faktet. Faktet jo gjithmonë i ka policia dhe prokuroria. Blendi Fevziu: Faktet ku të çojnë? Artan Hoxha: Për fat të keq faktet dëshmojnë se kemi të bëjmë me atë që të thashë, me një ngjarje që shënon një vijë demarkacioni nga dekada që mbyllëm me dekadën që do të vijë. Blendi Fevziu: Ti mendon se është eliminuar? Artan Hoxha: Kjo mënyrë që është zgjedhur për ta anashkaluar këtë ngjarje nga autoritetet është mënyra më e frikshme për të dëshmuar se në çfarë niveli është sot krimi i organizuar në Shqipëri./tvklan.al Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"Shqipëria konsiderohet akoma i rrezikshëm", Blendi: I këshillojnë qytetarët të bëjnë kujdes

9755
31
8
00:06:54
07.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Edi Rama ! - (Emisioni i plotë) - 22 Shtator 2022

66769
222
75
01:49:47
22.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Sekreti dhjetëra vjeçar që u zbulua në Opinion

14763
58
5
00:05:07
16.09.2021

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"Pse është hakëruar Gledis Nano"? Përgjigjet gazetari Artan Hoxha

51946
173
12
00:06:09
19.09.2022

#BlendiFevziu #GledisNano #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - 5 personat më të kerkuar në Shqipëri (14 Prill 2022)

283469
129
02:14:16
14.04.2022

Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #KlodianaLala #ArtanHoxha #JulianKasapi #ErvinKaramuço #GezimTushe #FabianZhilla #DenataToçe Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Të ftuar: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Julian Kasapi, Ervin Karamuço, Gezim Tushe, Fabian Zhilla Në lidhje Skype: Denata Toçe SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Fevziu shpërthen ndaj Artan Hoxhës: Unë nuk rri si legen para europianëve, ka palaço plot në Europë

65151
211
59
00:01:39
27.06.2022

#ArtanHoxha “Ju a e kuptoni që keni një frustracion që i ngjani shumë Ramës”, ka qenë kjo deklarata me të cilën analisti Artan Hoxha iu është drejtuar panelit të të ftuarve mbrëmjen e sotme në “Opinion” në Tv Klan si dhe gazetarit Blendi Fevziu. Deklarata e Hoxhës ka sjellë reagimin e menjëhershëm të gazetarit Blendi Fevziu i cili ka “shpërthyer” ndaj analistit duke thënë se ai nuk rri si legen para europianëve teksa ka shtuar se ka mjaft palaço në Europë. Artan Hoxha: Ju a e kuptoni që keni një frustracion që i ngjani shumë Ramës dhe po të ju çojnë një një mjedis evropian po këtu, si Rama do të silleni dhe ju. Blendi Fevziu: Ti mua nuk ma thua dot mua njëherë që kam një frustracion. E para, nuk kam frustacion jo për Ramën që as nuk e pyes dhe as nuk e kam në hesap ndonjëherë por as nga evropianët nuk rri aty si legen sa herë që trajtojnë si qen. Dhe kur kam për ta thënë për Evropën, për SHBA, ia them çfarë të kem dhe si ta mendoj unë. Artan Hoxha: Ky është frustracion Fevzo. Blendi Fevziu: Frustracion është të thuash që Evropa ka gjithmonë të drejtë dhe ne e kemi gabim. Kështu që, unë frustacion as nga Evropa dhe as nga Rama jo e jo dhe nga asnjë tjetër nuk kam. Ka palaço sa të duash në Evropë. Artan Hoxha: Futja kot tani. Blendi Fevziu: Po ka tani sa të duash. Mos ma bëj kështu se Evropa qenka e mirë dhe ne qenkemi frustuar se po themi ndonjë llaf. Po mirë, le të dalë ndonjë njeri dhe ta thotë ndonjë llaf kundër Evropës se nuk u bë gjëma. #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"Situata në PD, kambanë për shqiptarët", Blendi Fevziu i ftuar te Milori Live | Klan News

56642
208
88
00:16:12
06.01.2022

#BlendiFevziu #MirelaMilori SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Kim: Reforma në Drejtësi po jep rezultate! Nga Dhjetori 2019, SPAK ka marrë 70 mln € asete

4831
16
21
00:05:58
29.09.2022

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, u shpreh gjatë emisionit “Opinion” se Reforma në Drejtësi ka filluar të japë rezultate. Ambasadorja Yuri Kim theksoi se prej Reformës në Drejtësi, nga Dhjetori 2019 dhe gjatë gjithë vitit 2021, SPAK ka mundur të marrë 70 milionë Euro asete. Ajo tha se SPAK deri më sot ka një përqindje dënimesh 90%. Pra ambasadorja u shpreh se kur SPAK padit dikë në 90% të kohës vendimi është për fajtor dhe personit apo entit i merren asetet dhe njerëzit shkojnë në burg. Blendi Fevziu: Cilat janë marrëdhëniet tuaja me SPAK, Znj. Ambasadore? Ambasadorja Yuri Kim: Ne, siç e dini… Blendi Fevziu: Ju keni qenë mbështetës të mëdhenj të SPAK… Ambasadorja Yuri Kim: Shtetet e Bashkuara bashkë me Bashkimin Europian kanë qenë mbështetës të fortë të reformës së gjyqësorit në Shqipëri sepse duhet që Shqipëria të përmbushë kushtet për të hyrë në BE. SPAK ka qenë përbërës qendror i reformës së gjyqësorit. Ofrojmë këshilla teknike, ofrojmë mbështetje të tjera, mendoj ndonjëherë ndihmojmë për të blerë pajisje zyre si kompjutera e gjëra si këto. Por kryesisht, përpiqemi të sigurojmë që ata të kenë mbështetjen që iu duhet nga miq si Shtetet e Bashkuara për të bërë punën e tyre. Detyra e tyre është jashtëzakonisht e vështirë dhe vijmë tek një reformë drejtësie nga shumë vite ku njerëzit ndjenin se sistemi i drejtësisë nuk iu shërbente atyre. Pra, tani kanë kaluar gjashtë vjet nga miratimi i ligjeve për reformën në drejtësi… Blendi Fevziu: Dhe puna e vërtetë filloi… Ambasadorja Yuri Kim: Njerëzit ndjejnë shumë, shumë padurim. Duan rezultate më shpejt dhe duan rezultate më të mëdha. Mendoj që ajo që po fillojmë të shohim është… Blendi Fevziu: Është normale, apo jo, sepse pritshmëritë nga reforma në drejtësi kanë qenë shumë të larta… Ambasadorja Yuri Kim: Po. Blendi Fevziu: Dhe njerëzit presin të shohin tani diçka konkrete. Ambasadorja Yuri Kim: Po. Dhe unë jam me njerëzit. Mendoj se reforma në drejtësi duhet të japë rezultate. Mendoj edhe që reforma në drejtësi ka filluar të japë rezultate. Dhe, nëse do isha qytetare shqiptare, edhe unë do kisha padurim. Por këtu, mendoj, do ndaj me ju disa fakte… Blendi Fevziu: Shumë mirë, po! Ambasadorja Yuri Kim: Gjithnjë mendoj se ka rëndësi të kesh fakte në vend të thjesht thashethemeve apo spekulimeve ose përshtypjeve. Blendi Fevziu: Por në fillim po ju pyes, mendoni ende se SPAK mund t’ia dalë? Ambasadorja Yuri Kim: Absolutisht. Blendi Fevziu: Jeni e sigurt? Ambasadorja Yuri Kim: Po! Blendi Fevziu: Sepse shumë njerëz mendojnë se SPAK bën diçka sa për fasadë, por jo gjërat reale. Le të themi, drejtësi selektive. Kërkojnë njerëzit që nuk janë më në pushtet dhe nuk shohin ata që janë vërtet të fuqishëm në Shqipëri në këtë kohë. Ambasadorja Yuri Kim: Epo, çfarë do të thuash me këtë, Blendi? Po të intervistoj unë tani ty. Çfarë do të thuash me njerëz jo në pushtet? Kush duhet të jetë në burg dhe mbi ç’bazë përpara se njerëzit të mendojnë se reforma në drejtësi është reale? Blendi Fevziu: Po, absolutisht, njerëzit që kanë pushtet në Shqipëri. Ambasadorja Yuri Kim: Okay, deri tani, po të jap disa… Blendi Fevziu: Por jo drejtësi publike, drejtësi me fakte dhe ligj. Ambasadorja Yuri Kim: Okay, po të jap disa të dhëna. SPAK deri më sot ka një përqindje dënimesh 90%. Me fjalë të tjera, kur padisin dikë, dhe e çojnë atë person apo ent në gjyq, 90% të kohës, vendimi është për fajtor, i merren asetet, dhe njerëzit shkojnë në burg. Për 12 vitet përpara vitit 2019, sistemi i drejtësisë, prokurorët e posaçëm këtu kishin kapur diçka tek 20 milionë Euro asete, dakord? Për mbi 10 vjet. Blendi Fevziu: Po. Ambasadorja Yuri Kim: Prej reformës në drejtësi, nga dhjetori 2019, dhe gjatë gjithë vitit 2021, SPAK ka mundur të marrë 70 milionë euro asete. Shtatë, zero. Shtatëdhjetë million euro. Kjo përfshin ndërtesa, biznese, para në banka. Deri më sot, në 2022… Blendi Fevziu: Të ngrira përkohësisht apo… Ambasadorja Yuri Kim: Jo, po flas për… Blendi Fevziu: …përfunduar, le të themi, vendimi përfundimtar… Ambasadorja Yuri Kim: Po, po. Deri më sot, kanë sekuestruar diku tek… për shembull vetëm në Korrik, ishte një rast me mbi 10 milionë euro asete të kapura. #yurikim #shqiperi #drejtesi #opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
blendi fevziu live khesari family прятки мопс гусеница под windows подготовка пусть паяльник светит ярко клип Карина Таро новые видео en hızlı kilo verme yolu zane бегу по тропинке кавер sales funnel slime RV living новые серии Кардашьян только что из москвы accordeon как няня fc6 смотрит Ремонт своими руками